In memoriam

Anny Schepers – Verheij
Johanna Josephina

geboren 27 maart 1934                                         overleden 21 maart 2025

Annie is geboren In Velswijk op 27 maart 1934 in een groot gezin met 10 kinderen en ze was de op 4 na oudste. Annie kwam Gerard tegen op  een trouwfeestje en de vonk sprong over en sindsdien kwam de magere blonde jongen uit Vorden regelmatig over de vloer bij de familie Verheij.

Ze heeft haar hele leven hard gewerkt, eerst in de huishouding bij verschillende mensen en later is ze gaan werken bij kleermaker Aartsen in Vorden. Naaien was haar grote hobby. Op 23 september 1959 trouwden Gerard en Annie. Ze kregen 2 kinderen, Jolande en Herbert. Later is Annie op school het Beeckland gaan werken. Daar deed ze de was, kookte soep voor de leerkrachten, zorgde voor de koffie. Het gezin Schepers hield van vakanties en ze trokken er dan ook graag op uit. Op latere leeftijd heeft Annie nog het rijbewijs gehaald. Zo kon ze makkelijk naar de Kranenburg. Ze hielp daar met enkele vrouwen de paters.

Annie was meer dan 65 jaar getrouwd met haar Gerard en dat hebben ze nog gevierd met de kinderen en (achter)-kleinkinderen. Het was een heel hecht gezin en dat wat gezamenlijk kon deden ze ook. Leuke uitstapjes en altijd graag met een glaasje wijn. Een trotse oma en over-grootoma.

Annie was een zeer gelovige vrouw en een trouwe kerkbezoeker. Haar man Gerard zong meer dan 60 jaar in het kerkkoor. Ze heeft jarenlang parochianen bezocht die behoefte hadden een praatje. Ze is 6 weken na haar man overleden. Voor de nabestaanden is het een hard gelag. We wensen de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte.